Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą świadczącą wysokospecjalistyczne usługi doradcze oraz szkoleniowe.

Czym się zajmujemy

Głównym filarem naszej działalności jest pozyskiwanie, projektowanie, realizacja, rozliczanie oraz kontrola projektów finansowanych z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Specjalizujemy się także w prowadzeniu profesjonalnych szkoleń i warsztatów. Dodatkowo zajmujemy się wynajmem laptopów.

Z dniem 05 listopada 2014 r. firma Inter-Communications została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 11368     (certyfikat w zakładce Galeria).

Jaki jest nasz cel

Naszym celem strategicznym jest kreowanie perspektyw dla szeroko pojętego biznesu będących zarazem odpowiedzią na współczesne realia gospodarcze i potrzeby rynku pracy.

Stawiamy na profesjonalizm

Od początku naszej działalności – stawiamy na pełen profesjonalizm w obsłudze naszych klientów i dobrą praktykę współpracy, która oznacza zrozumienie specyfiki realizowanych projektów oraz struktury wewnętrznej klienta. Dzięki temu stale poszerzamy wachlarz oferowanych usług oraz liczbę podmiotów współpracujących – co świadczy o jakości
i rzetelności pracowników firmy.

Najważniejsi są dla nas klienci

Potrzeby naszych klientów dostosowujemy indywidualnie do oczekiwań, szukamy najdogodniejszych rozwiązań, aby pomysł klienta mógł znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z unijnych dotacji, masz pomysł na własną działalność lub jesteś w trakcie rozbudowy własnej firmy, chcesz przeszkolić i udoskonalić zawodowo swoich pracowników, masz innowacyjny pomysł na rozwój swojej firmy poprzez wprowadzenie na rynek nowego produktu, usługi, bądź jesteś przedsiębiorcą chcącym skomercjalizować wyniki swoich badań zapraszamy do zapoznania się z ofertą szczegółową działalności naszej firmy.